Current Members

Current Members

1957 – Kemuel Shipp – Basketball

1962 – Tommy Arnold – Football

1962 – Waitcel Baxter – Football

1962 – Coach Jim Frazier – Football and Baseball

1963 – Don Ellers – Football

1965 – Diane Harrison – Basketball

1965 – Kenny Coggins – Football

1965 – Bill Wallace – Football

1965 – Craig Elrod – Wrestling

1966 – Joe Thompson – Basketball

1966 – Craig Elrod – Football

1966 – Peter Rajecki – Football

1968 – Jim Gibson – Football

1968 – Wayne Morris – Wrestling

1970 – Larry Bowen – Football

1970 – Jim Hogan – Football

1970 – Don Wilcox – Football

1971 – Jed Allgood – Basketball

1971 – Billy Wall – Football

1971 – Leonard Dodd – Wrestling

1972 – Randy Looper – Football

1972 – Pat Wilson – Softball

1973 – Dennis Avers – Football

1973 – Bobby Carter – Football

1975 – Bill Allgood – Basketball

1976 – Mark Gulmire – Basketball

1977 – Leigh Smith – Tennis

1976 – Lee Varner – Tennis

1977 – Chuck Nevitt – Basketball

1977 – Jacqui McCombs – Tennis

1978 – Donna Barrett – Basketball

1978 – Pat Bryant – Basketball

1978 – Richard Bell – Football

1978 – Billy Blaylock – Football

1978 – Robert Hudson – Wrestling

1979 – Bart McKeon – Wrestling

1980 – David Dean – Wrestling

1981 – David Webb – Baseball

1981 – Pam Adams – Basketball

1981 – Ken Carney – Football

1981 – Craig Taylor – Track and Field

1981 – Billy Hulsey – Wrestling

1981 – Chris Powell – Wrestling

1981 – David Wagner – Wrestling

1982 – Kenny Cosby – Football

1982 – Skip Johnston – Football

1982 – Ed Bryant – Track and Field

1983 – Billy Durham – Football

1982 – Troy Myers – Football

1983 – Earl Wallis – Track and Field

1983 – Ross Porter – Wrestling

1960 – 1984 – “Red” Edwards – Booster Club Member

1984 – Danny Parodi – Wrestling

1965 – 1984 – Coach Ken Harper – Girl’s Basketball

1985 – Joe Biddy – Football

1985 – Danny Bachman – Wrestling

1986 – Pat Gallagher – Track and Field

1987 – Andy Bruce – Baseball

1987 – Harden Perry – Wrestling

1988 – Mike Hostleter – Baseball

1988 – Stacy Minter – Softball

1988 – Brian Wayne – Tennis

1988 – Shane Liewgley – Wrestling

1989 – Terrence Bowens – Football

1989 – Billy Shackelford – Football

1989 – Michelle Black – Track and Field

1990 – Kelly Robbins – Basketball

1991 – Mickhal Locklear – Basketball

1991 – Mark Graves – Football

1991 – Billy Kirk – Football

1992 – Jennifer Lee Adams – Basketball

1992 – Leslie Tedeschi – Gymnastics

1992 – Brian Coons – Tennis

1992 – Amy Kathryn Smith – Swimming

1974 – 1993 – Coach Frank Keller – Wrestling

1993 – Spencer Bomar – Tennis

1994 – Marlon Byrd – Football

1994 – Erin Galloway – Basketball

1995 – Kristine Werner – Tennis

1995 – Jolyn Adams – Volleyball

1995 – James Brent Bode – Football

1995 – Marlon Byrd – Baseball

1995 – Chris Bowen – Baseball

1995 – Courtney Evans – Wrestling

1996 – Stacy Hunt – Soccer

1997 – Kimberly Beth Kramer – Cheerleading

1997 – Rebecca Moore – Volleyball

1998 – Jason Cadenhead – Baseball

1998 – Andrea Lasko – Volleyball

1998 – Kely Lamb – Softball, Basketball, Track and Field

1998 – Nikki Erickson – Volleyball

1999 – Jason Moss – Basketball

2000 – Matt Fulton – Basketball

2000 – Melissa S. Kramer – Cheerleading

2000 –  Brett Vavra – Football

2000 – Allyson Rutledge – Basketball

2001 – Janet Kearns – Softball

2001 – Joel Hazard – Football

2001 – Tony Campbell – Basketball

2002 – Mike Hudson – Wrestling

2002 – Ronda Gullatte – Basketball and Track and Field

2002 – Matt Irwin – Wrestling

2003 – Zach Stukes – Football

2003 – Rachael Sheats – Basketball

1978 – 2003 – Coach Ken Howell – Girl’s Soccer

2004 – Angel Kalinov – Soccer

2006 – Brenden Slotter – Basketball

1973 – 2006 – Coach John Paty – Football and Cross Country